TAXI SLUŽBY (Mladá Boleslav a Mnichovo Hradiště)

TAXI SLUŽBY, MNICHOVO HRADIŠTĚ A MLADÁ BOLESLAV

POTŘEBUJETE PORADIT?

RÁDI ZODPOVÍME VŠECHNY VAŠE DOTAZY
Potřebujete taxíka? Volejte nonstop +420 775 999 099

Taxislužbu označenými vozidly taxi provozujeme v Mladé Boleslavi a v Mnichově Hradišti a okolí, máme pro Vás připraven rozsáhlý autopark osobních automobilů - několik luxusních a bezpečných Audi A6 , dále Volkswageny Passat , Škodu Superb , Škody Octavia , pro přepravu více osob najednou lze objednat i šestimístný Volkswagen Touran nebo osmimístný Volkswagen Transporter a Ford Tranzit , pro náročnější nabízíme prémiový osmimístný Mercedes Benz Vito Tourer.

PRONÁJEM VOZŮ TAXI

Chcete začít vydělávat hned....

RÁDI ZODPOVÍME VŠECHNY VAŠE DOTAZY
Zavolejte na +420 775 600 000 a určitě se domluvíme....

Pro řidiče , zájemce o práci v dopravě a v neposlední řadě i pro nespokojené taxíkáře nabízíme výhodný dlouhodobý pronájem vozidel taxi , zajistíme pro Vás kompletně vybavené vozidlo taxi za velmi přijatelných cenových podmínek...preferujeme vozidla Volkswagen Passat nebo Škoda Octavia , po individuální domluvě lze samozřejmě i jiné....

SMLUVNÍ MEZINÁRODNÍ PŘEPRAVA A DOPRAVA OSOB, TAXI NA LETIŠTĚ

POTŘEBUJETE PORADIT?

RÁDI ZODPOVÍME VŠECHNY VAŠE DOTAZY
Potřebujete bezpečně a spolehlivě odvézt? volejte nonstop +420 775 600 000

Specializujeme se na zajištění pravidelných i nepravidelných transferů osob z Mladé Boleslavi, okolních firem a hotelů na letiště Praha Ruzyně, popřípadě do některého z pražských hotelů a zpět. Dopravíme Vás ale samozřejmě na Vámi určenou adresu v rámci celé Evropy.....Zajistíme též přepravu dokumentů, zásilek a drobného zboží do 800 kg hmotnosti, odvezeme i osm lidí najednou, popř. odvoz Vás i Vašeho vozidla domů po oslavě či párty (drink servis). U všech služeb není problém oznámit Vám při objednávce přibližnou cenu předem. Všechny naše vozidla jsou vybavena klimatizací, samozřejmostí je čisté prostředí ve vozech a navíc nabízíme nadstandartní připojištění všech sedadel a zavazadel ve voze.

KOMPLETNÍ ZAJIŠTĚNÍ TAXI DOPRAVY NA SVATBY, SPOLEČENSKÉ AKCE APOD.

POTŘEBUJETE PORADIT?

RÁDI ZODPOVÍME VŠECHNY VAŠE DOTAZY
Pro více informací a objednání volejte +420 775 600 000

Dokážeme pro Vás nebo pro Vaší firmu zajistit kompletní dopravní servis na svatby, různé firemní akce nebo meetingy, popřípadě pokud chcete překvapit partnera nebo partnerku, kamaráda apod., tak i stylový individuální odvoz na párty, do kina atd....domluvit a zrealizovat se dá prakticky všechno, pokud to bude v našich možnostech.... Zajistíme flotilu jak označených vozidel taxislužby, tak i neoznačených vozů včetně několika osmimístných dodávek, případně hlavně na svatby nabízíme několik luxusních vozidel prémiových značek v čele se sportovním vozem Aston Martin V8, konkrétní nabídku vozidel, volných termínů a nezávaznou kalkulaci ceny Vám sdělíme po konzultaci na telefonu nebo emailem.

DLOUHODOBÝ PRONÁJEM A ZAJIŠTĚNÍ FINANCOVÁNÍ VOZIDEL VŠEHO DRUHU

Potřebujete vůz, zavolejte a určitě se dohodneme...

RÁDI ZODPOVÍME VŠECHNY VAŠE DOTAZY
Více info na telefonu +420 775 600 000

Pokud máte zájem o pronájem automobilu, případně pokud si chcete z jakéhokoliv důvodu prostřednictvím naší firmy profinancovat nějaký Váš vybraný dopravní prostředek, neváhejte nás kontaktovat a po domluvě můžeme zrealizovat cokoli, aktuální nabídku našich volných vozidel určených k odkupu nebo k pronájmu, k pronájmu s následným odkupem a podmínkami nutnými ke zrealizování si poté upřesníme na osobní schůzce nebo telefonicky....